Kachura lawyers
0%
White-collar crime/Criminal Defense

Справа турецьких інвесторів «МЕСА-ДОРБУД» перебуває на контролі у вищого керівництва

Справу турецьких інвесторів «МЕСА-ДОРБУД» передано до Слідчого управління ГУ НП в Київській області та її поставили на контроль вищого керівництва держави.

Два місяці тому інвестори Республіки Туреччина звернулися до адвокатського об’єднання Kachura Lawyers з питанням захисту їхнього бізнесу, оскільки майно компанії «МЕСА-ДОРБУД» для будівництва доріг було продано поза волею власників. За цим фактом було розпочато кримінальне провадження.

Інтереси «МЕСА-ДОРБУД» представляє адвокат Руслан Дідовець, керівник АО Kachura Lawyers, та його партнер, адвокат Георгій Тігішвілі.

На початку справи адвокат Руслан Дідовець звернувся до вищого керівництва органів державної влади з проханням взяти під особливий контроль це кримінальне провадження. Адже це питання довіри іноземних інвесторів до України. Захист іноземних інвесторів в Україні від можливого рейдерства та забезпечення непорушності права власності є важливим завданням для будь-якої держави.

Тепер досудовим розслідуванням займатиметься Слідче управління ГУ НП в Київській області та справа перебуває на контролі у вищого керівництва.

Задати питання

Ця стаття призначена тільки для Укр Рус Анг