Kachura lawyers
0%

Резюме

Оскільки світ стрімко змінюється конкретного образу претендента, який бажає приєднатися до нашої команди у нас немає. Але до колишніх співробітників правоохоронних органів і державних службовців, які пропрацювали в системі більше 5 років, ми ставимося трохи скептично, хоча є звичайно і виключення з правил. У цьому розділі Ви ніколи не побачите розміщених вакансій, так як компанія розвивається дуже стрімко, наші двері для талантів і майбутніх зірок юриспруденції завжди відкриті! Якщо Ви відчуваєте, що робота з нами буде приносити Вам драйв і Ви сповнені сил та ідей - відправляйте резюме прямо зараз!

Виберете файл резюме на вашому комп'ютері

Допустимі формати файлів: dog, docx, rtf, pdf, odt, txt

Про компанію

Kachura Lawyers – це юридичний бутік з ключовою спеціалізацією в практиках reputation protection, white-collar crime і political law. Компанія активно драйвить практику digital law.

Клієнтами KL є топові українські та міжнародні компанії, державні установи, народні депутати і міністри, зірки шоу-бізнесу, а також суспільно-політичні діячі національного масштабу.

Адвокати об’єднання суворо дотримуються правил адвокатської етики, а також кодексу цінностей Kachura Lawyers одним з пунктів якого є неприпустимість використання корупційних схем для отримання позитивного результату.

У компанії впроваджена визнана у всьому світі методика управління проектами Scrum згідно з якою кожне звернення клієнта є окремим проектом із закріпленою командою юристів.

Об’єднання сповідує value-based billing як систему оплати за надану правову допомогу. При формуванні вартості послуг враховуються такі показники: досягнутий результат, унікальність розробленого рішення, масштаби і складність проекту.

img

Андрій Шульгін

Клієнти: Unisender, Triggmine, Smartyads, GO uber

Руслан Дідовець

Клієнти: Квартал 95, Олег Винник, Фундація Терещенків, Agro alliance

Тетяна Чумакова

Денис Євтющенков

Клієнти: СТ Галактика

Катерина Романюк

Клієнти: Turmag.com.ua, Azohim, Київський будинок вчителя, Партія Слуга народу

01

01

02

03

04

05

Задати питання

Ця стаття призначена тільки для Укр Рус Анг